arama

Boşanmış Mağdur Babalar Derneği Başkanından İnciler: Kadın avukat tutun, zira fazla para istemez ve eziktirler.

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • ankahukuk ankahukuk

Mehmet (bazı yerlerde Muhammet olarak geçiyor) Özen deyince çoğunuzun tanımayacağı bu kişiyi aslında hepiniz duydunuz. Kendisi “Boşanmış Mağdur Babalar Derneği” diye adlandırılan kurumun başkanı.

Mehmet(bazı yerlerde Muhammet olarak geçiyor) Özen deyince çoğunuzun tanımayacağı bu kişiyi aslında hepiniz duydunuz. Kendisi “Boşanmış Mağdur Babalar Derneği” diye adlandırılan, organize cehalet nedir sorusuna cevap olabilecek nitelikte bir kurumun başkanı. Kendisi kamuoyuna ilk olarak, bir gazeteye “karılarını öldüren kahraman babaların alınlarından öpüyorum” dediği için 2016 Ocak’ında hakkında suçu ve suçluyu övme suçundan soruşturma açılınca malum oldu. Bildiğimiz kadarıyla davası hala sürüyor.
Daha sonra Bursa’da meslektaşımız Özgür Aksoy’un katledilmesiyle ilgili fantastik grubunda yaptığı saçma sapan yorumlarla gündeme geldi. Aynı iletide, yaşadıkları bütün sorunların verdikleri boşanma kararları ile sorumlusu olduğunu düşündüğü Yargıtay 2. HD Başkanı Ömer Uğur Gençkan’a da bir iki tane ipe sapa gelmez laf etti kendisi. Yargıtay 2. HD Başkanı Ömer Uğur Gençkan’a konu elbette iletilmiş. Mehmet Özen sanırız şu aralar Ömer Uğur Gençkan’ın kendisi hakkında yapmış olduğu şikayetle uğraşıyor.

Aşağıda kendisinin fantastik derneğinin Facebook sayfasında verdiği hukuki tavsiyeleri göreceksiniz. Özet geçersek:
1- Kadın avukat tutun, zira fazla para istemez ve eziktirler.
2- Tebligat almamak için işten kaçma, izin alma, masa altına saklanma, postacıya yalvarma dahil her yolu deneyin.
3- Yaşını başını almış ananızı babanızı alet ederek muvazaalı işlem yapmaktan çekinmeyin.
4- Devam eden haczi yalan söyleyerek durdurun, ondan sonra başka haciz koydurun ki haciz geri konamasın (muvazaa şov).
Kendi hakkını savunacak avukatı tanımlarken dahi kadın düşmanlığını açığa çıkaran bu beyefendiye iki çift lafı olacak aktivist meslektaşlarımız olduğunu düşünüyoruz.


etiketlerETİKETLER