Fotoğraf Galeri

Samimi İzlenimler: Robert Farber’in Fotoğrafları

Kaydet(0)

Farber’in çalışmasının tematik sınırları yok; O, bir anda güzel sanatlar fotoğrafçısı olurken , bir anda da moda fotoğrafçısı ve ticari bir fotoğrafçı olabiliyor.

Robert Farber, benzersiz izlenimci tarzı ve ressam görüntüleri ile dünya çapında tanınan tanınmış bir fotoğraf sanatçısı.  Farber’in çalışmasının tematik sınırları yok; O, bir anda güzel sanatlar fotoğrafçısı olurken , bir anda da  moda fotoğrafçısı ve ticari bir fotoğrafçı olabiliyor.  Farber, bu farklı kariyerlerinde birçok önemli taraftar topladı.

Farber, ulusal beğeni toplayan kadın formunun çarpıcı çıplak çalışmalarını yaratmak için kesin fotoğraf stilini kullanıyor. Gölgeler ve ışık oyunları sayesinde fotoğraflar klasikten esrarengizliğe kadar değişiyor; Genellikle vücudun eğriliğini vurgulamakta.

Robert Farber, konuyu hassasiyetle yakalar ve izleyiciye yakalanan anın samimi bir perspektifini sunar.  Yakaladığı kareler, sık sık bir filmden durağan parçalar olarak görünür; izlenimci [neredeyse noktalı] doku görüntülerin dramına katkıda bulunur; Sıklıkla “farber-esque” olarak adlandırılan farklı bir tiyatralite yaratır.

Robert Farber’ın geniş kariyeri, çok sayıda sergi, on fotoğraf kitabı ve büyümeye ve gelişmeye devam eden etkileyici bir portföy üretti. Farber’in eserleri görünüşte sıradanlıktan nefis olana kadar yaşamın birçok yönünü yakaladı. (Kaynak)

SANATÇININ ESERLERİNDEN BAZILARI

Araç çubuğuna atla