Çarşamba, Eylül 27, 2023
Ana SayfaAnkaBlogMagazinKatillerinin Öldürmeden Önce Fotoğrafladığı Kurbanların Son Fotoları

Katillerinin Öldürmeden Önce Fotoğrafladığı Kurbanların Son Fotoları

Tarih:

Bazı seri katiller, daha çok zevk almak veya polis ile alay etmek için yaptıkları işin kaydını tutmakta , ölü veya diri bir şekilde kurbanlarının fotoğraflarını çekmektedir. Bu içeriğimizde, seri katiller tarafından fotoğraflandırılmış ve cinayet kurbanlarının henüz hayatta iken çekilmiş fotolarını sunuyoruz.


ÖNEMLE BELİRTİYORUZ, BU KONUDA HASSAS BİR DÜŞÜNCEYE SAHİPSENİZ, LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FOTOLARI İNCELEMEYİNİZ VE SİTEMİZİN BAŞKA BİR SAYFASINA GEÇİNİZ!


1 –

Fotoğraftaki kişi Regina Kay Walters idi ve sadece 14 yaşında idi. Regina Kay Walters’in görüntülenen bu son fotoğrafı, seri katil Robert Ben Rhodes tarafından çekildi. Fotoğrafı çekmeden önce Rhoades, kurbanının saçlarını kesmiş, O’na siyah bir elbise ve topuklu ayakkabı giydirmiştir. Walters’ın cesedi Illinois’te bir ahırda bulunmuştur.

2 –

Judith Dull, “Çekici Kızların Katili” olarak anılmış olan Harvey Glatman tarafından öldürülmüştür. Glatman, kendini çekici ve güzel kızlara profesyonel bir fotoğrafçı olarak tanıtmakta ve kendilerini ünlü yapacağı konusunda vaatlerde bulunmakta idi. Harvey Glatman , kendi otel odasına fotoğraf çekimi için çağırdığı kızları önce bağlayıp fotoğraflarını çekiyor, sonra da öldürüyordu.

Judith Dull henüz 19 yaşında idi, Glatman, onu polisiye konularını ele alan bir dergiye fotoğraflarını vereceğini vaat ederek kandırmış ve fotoğrafta gördüğünüz pozu aldırmıştı. Bu Judith’nin son fotoğrafı oldu.

3 –

Shirley Ann Bridgeford, öldürüldüğünde 24 yaşında idi. Shirley Ann Bridgeford da “Çekici Kızların Katili” olarak anılmış olan Harvey Glatman’ın kurbanları arasındadır. Patty Sullivan Yalnız Kalpler Kulübü adında bir randevu hizmeti sonrasında Glatman ile kırsal bir alanda bir araya gelen Bridgeford’a Glatman, soyunmasını emretmiş, daha sonra da O’nu fotoğraflamıştır. Glatman, Bridgeford’u öldürmeden önce tecavüz de etmiştir.

4 –

Hayatını barmenlik yaparak geçindirmeye çalışan Shari Miller, bir başka fotoğrafçı katil William Richard Bradford tarafından öldürülmüştür. Geleceğe yönelik parlak vaatlerle Miller’ı kandıran Bradford, kendisini kırsal bir alana götürmüş ve son fotoğraflarını çekmiştir. Fotoğraflar sonrasında Miller’ı öldüren Bradford cesedi parçalamış ve her bir parçasını şehrin değişik yerlerindeki çöplüklere atmıştır.

Bradford, cinayetini işlemeden kısa bir süre önce tecavüz suçundan dolayı yattığı hapisten kefalet ile serbest kalmıştı. Yakalandığında ise, Miller’ın da içinde bulunduğu sadece 2 cinayetten dolayı mahkum olmuştur. Ancak kendisinin korkutucu bir rakam ama tam 50 cinayetten sorumlu olduğu tahmin ediliyordu.

5 –

Bob Berdella, erkek kurbanları tercih bir seri katildi. Kurbanlarına elektrik şoku vermek, anal penetrasyon (Cinsel organ, parmak ve/veya başka bir alet ile anal ilişki yapmak) ve diğer cinsel istismar eylemlerinde bulunuyordu. Fotoğraftaki 23 yaşındaki Todd Stoops da tam 2 ay boyunca Bob Berdella’nın işkencesine maruz kalmıştı. Uğramış olduğu tecavüzler sonrasında Stoops, kolon ve rektumunda olan kanamalar sonrasında hayatını kaybetmiştir. Kanamayı durdurmak için katili kendisine hayvanlar için kullanılan antibiyotik ilaçları vermiş, gözlerine lavabo açıcı olarak kullanılan DRANO enjekte etmiştir.

6 –

Bob Berdella’nın kurbanları arasında Larry Pearson adlı  bir erkek fahişe de vardı. Yaklaşık altı hafta boyunca kurbanına tecavüz ve işkencelerde bulunan Berdella, kaçmayı deneyince de kurbanını öldürmüştü.

7 –

Jerry Brudos ölü sevici psikopat bir seri katildi. Fotoğraftaki  19 yaşındaki üniversite öğrencisi Karen Sprinker’ı bir otoparkta kaçırmış, evine getirmiş ve iç çamaşırları giydirerek fotoğraflarını çekmiş, tavanındaki bir kancaya asarak öldürmüştür. Ölü  vücut ile seks yapan Brudos daha sonra cesedin göğüslerini kesmiştir.

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.

İçeriğimize yorumda bulunmak ister misiniz?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

ankahukuk
ankahukukhttp://www.ankahukuk.com
Ankahukuk Sitesi kurucusu ve yöneticisi

İlginizi Çekebilir

Seri Katiller ve Anormal Kişisel Bozukluklarının Yansıması İnanılmaz İfadeleri

Anormal kişisel bozuklukları ifadelerine de yansımış seri katiller ve...

Canavar Hisle İşlenmiş Bir Cinayet, Bu Cinayete İlişkin Yargı Kararı ve Bu Yargı Kararı ile Tanımlanan Satanizm

Kamuoyunda büyük yankı gören olay İstanbul Ortaköy’de Eylül 1999’da...

Bir Korku Hikayesi : Loana’nın Ürkütücü İntihar Vakası

Bu fotoğraf, ölümlerinin hemen akabinde  hayatlarını kaybedenlerin fotoğraflarının çekiminin,...

Siteden