Perşembe, Temmuz 25, 2024

Katillerinin Öldürmeden Önce Fotoğrafladığı Kurbanların Son Fotoları

- Advertisement -

Bazı seri katiller, daha çok zevk almak veya polis ile alay etmek için yaptıkları işin kaydını tutmakta , ölü veya diri bir şekilde kurbanlarının fotoğraflarını çekmektedir. Bu içeriğimizde, seri katiller tarafından fotoğraflandırılmış ve cinayet kurbanlarının henüz hayatta iken çekilmiş fotolarını sunuyoruz.


ÖNEMLE BELİRTİYORUZ, BU KONUDA HASSAS BİR DÜŞÜNCEYE SAHİPSENİZ, LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FOTOLARI İNCELEMEYİNİZ VE SİTEMİZİN BAŞKA BİR SAYFASINA GEÇİNİZ!


1 –

blank

Fotoğraftaki kişi Regina Kay Walters idi ve sadece 14 yaşında idi. Regina Kay Walters’in görüntülenen bu son fotoğrafı, seri katil Robert Ben Rhodes tarafından çekildi. Fotoğrafı çekmeden önce Rhoades, kurbanının saçlarını kesmiş, O’na siyah bir elbise ve topuklu ayakkabı giydirmiştir. Walters’ın cesedi Illinois’te bir ahırda bulunmuştur.

2 –

blank

Judith Dull, “Çekici Kızların Katili” olarak anılmış olan Harvey Glatman tarafından öldürülmüştür. Glatman, kendini çekici ve güzel kızlara profesyonel bir fotoğrafçı olarak tanıtmakta ve kendilerini ünlü yapacağı konusunda vaatlerde bulunmakta idi. Harvey Glatman , kendi otel odasına fotoğraf çekimi için çağırdığı kızları önce bağlayıp fotoğraflarını çekiyor, sonra da öldürüyordu.

Judith Dull henüz 19 yaşında idi, Glatman, onu polisiye konularını ele alan bir dergiye fotoğraflarını vereceğini vaat ederek kandırmış ve fotoğrafta gördüğünüz pozu aldırmıştı. Bu Judith’nin son fotoğrafı oldu.

3 –

blank

Shirley Ann Bridgeford, öldürüldüğünde 24 yaşında idi. Shirley Ann Bridgeford da “Çekici Kızların Katili” olarak anılmış olan Harvey Glatman’ın kurbanları arasındadır. Patty Sullivan Yalnız Kalpler Kulübü adında bir randevu hizmeti sonrasında Glatman ile kırsal bir alanda bir araya gelen Bridgeford’a Glatman, soyunmasını emretmiş, daha sonra da O’nu fotoğraflamıştır. Glatman, Bridgeford’u öldürmeden önce tecavüz de etmiştir.

4 –

blank

Hayatını barmenlik yaparak geçindirmeye çalışan Shari Miller, bir başka fotoğrafçı katil William Richard Bradford tarafından öldürülmüştür. Geleceğe yönelik parlak vaatlerle Miller’ı kandıran Bradford, kendisini kırsal bir alana götürmüş ve son fotoğraflarını çekmiştir. Fotoğraflar sonrasında Miller’ı öldüren Bradford cesedi parçalamış ve her bir parçasını şehrin değişik yerlerindeki çöplüklere atmıştır.

Bradford, cinayetini işlemeden kısa bir süre önce tecavüz suçundan dolayı yattığı hapisten kefalet ile serbest kalmıştı. Yakalandığında ise, Miller’ın da içinde bulunduğu sadece 2 cinayetten dolayı mahkum olmuştur. Ancak kendisinin korkutucu bir rakam ama tam 50 cinayetten sorumlu olduğu tahmin ediliyordu.

5 –

blank

Bob Berdella, erkek kurbanları tercih bir seri katildi. Kurbanlarına elektrik şoku vermek, anal penetrasyon (Cinsel organ, parmak ve/veya başka bir alet ile anal ilişki yapmak) ve diğer cinsel istismar eylemlerinde bulunuyordu. Fotoğraftaki 23 yaşındaki Todd Stoops da tam 2 ay boyunca Bob Berdella’nın işkencesine maruz kalmıştı. Uğramış olduğu tecavüzler sonrasında Stoops, kolon ve rektumunda olan kanamalar sonrasında hayatını kaybetmiştir. Kanamayı durdurmak için katili kendisine hayvanlar için kullanılan antibiyotik ilaçları vermiş, gözlerine lavabo açıcı olarak kullanılan DRANO enjekte etmiştir.

6 –

blank

Bob Berdella’nın kurbanları arasında Larry Pearson adlı  bir erkek fahişe de vardı. Yaklaşık altı hafta boyunca kurbanına tecavüz ve işkencelerde bulunan Berdella, kaçmayı deneyince de kurbanını öldürmüştü.

7 –

blank

Jerry Brudos ölü sevici psikopat bir seri katildi. Fotoğraftaki  19 yaşındaki üniversite öğrencisi Karen Sprinker’ı bir otoparkta kaçırmış, evine getirmiş ve iç çamaşırları giydirerek fotoğraflarını çekmiş, tavanındaki bir kancaya asarak öldürmüştür. Ölü  vücut ile seks yapan Brudos daha sonra cesedin göğüslerini kesmiştir.

İçeriğimize yorumda bulunmak ister misiniz?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu Hafta İlgi Görenler

İşçinin İş Sözleşmesini Mobbing Nedeniyle Fesih Hakkı

Son yıllarda işçi ve işveren arasındaki çalışma barışını tehdit...

Ölüm Ve Beden Zararlarına İlişkin Tazminat Taleplerinde Zamanaşımı Sorunu

Ölüm ve beden zararına yol açabilen objektif hukuka veya...

Osmanlı Ceza Muhakemesi Hukukunda Şüpheli Ve Sanığın Susma Hakkı

Kişinin kendini ve yakınlarını suçlayıcı beyanda bulunmaya ya da...

Borçlar Hukuku Özel Pratik Çalışması (Kira) – İÜHF – 16.01.2015

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Borçlar Hukuku kira konulu Özel...

Okuryazar Olan Ve Bedensel Engeli Bulunmayanların İmza Yerine Parmak İzi, İşaret Ya Da Mühür Kullandıkları Sözleşmelerin Geçerliliği

Bilindiği üzere, borçlar hukukumuzda yazılı şekilde yapılması öngörülen sözleşmelerde...

Akıllara Durgunluk Veren Bir Katliam Hikayesi, Yargılanma...

18 Ağustos 1958 günü Üsküdar Salacak'ta, 30 yaşındaki Elif...

Seri Katiller ve Anormal Kişisel Bozukluklarının Yansıması...

Anormal kişisel bozuklukları ifadelerine de yansımış seri katiller ve...

Canavar Hisle İşlenmiş Bir Cinayet, Bu Cinayete...

Kamuoyunda büyük yankı gören olay İstanbul Ortaköy’de Eylül 1999’da...

Bir Korku Hikayesi : Loana’nın Ürkütücü İntihar...

Bu fotoğraf, ölümlerinin hemen akabinde  hayatlarını kaybedenlerin fotoğraflarının çekiminin,...

Siteden